Новини 2012-05-06 19:07

Експерт: Путін і надалі керуватиме зусиллями свого клану

Майбутній президент Росії Владімір Путін конфіскував публічні інституції та надалі керуватиме країною зусиллями свого клану. Про це в інтерв’ю Тижню заявила французька дослідниця пострадянського політичного простору Марі Мандрас.

«Владімір Владіміровіч конфіскував публічні інституції та надалі керуватиме країною лише зусиллями свого клану, цю думку детальніше висвітлено в моїй останній книжці «Російська політика: парадокс слабкої держави». Навіть якщо половина росіян, які прийшли голосувати, справді з власного бажання його підтримали, це нічого не змінює по суті критичних зауважень щодо упередженості та нечесності й виборчої кампанії загалом, і підрахунку голосів зокрема», – заявила вона.

«Коли мені кажуть, що Путін, якщо б не зібрав тих офіційних 64%, то мав би 53%, яких було б цілком достатньо, щоб пройти, завжди відповідаю: «Питання слід ставити інакше». А річ у тім, що треба зрозуміти, чому Путін обрав за краще виграти з 63,6% нечесних голосів замість того, щоб здобути чесну перемогу, можливо, з 52–53% в першому турі? Думаю, що найважливішиим уроком російських виборів є саме цей про нечесні методи», – додала Мандрас.

Детальніше читайте в інтерв'ю Тижня з Марі Мандрас.

схожі новини