Новини 2012-05-07 11:45

Янукович побажав Путіну і народу Росії миру і процвітання

Президент України Віктор Янукович привітав Владіміра Путіна зі вступом на посаду президента Російської Федерації. Про це повідомляє прес-служба українського президента.

«Від імені народу України і від себе особисто вітаю Вас зі вступом на посаду президента Російської Федерації. Ваша багаторічна праця і зусилля, спрямовані на подальший розвиток економічно сильної, прогресивної і стабільної держави, вкотре здобули широку підтримку громадян Росії», - йдеться у вітанні Януковича.

Він також висловив переконання, що діяльність Путіна на посту президента Російської Федерації сприятиме подальшому зміцненню всебічного українсько-російського стратегічного партнерства в дусі дружби і взаєморозуміння на благо наших народів.

«Бажаю Вам, шановний Володимире Володимировичу, міцного здоров'я та успіхів у покладеній на Вас відповідальній державній місії, а народу Росії - миру і процвітання», - зазначив Янукович.

Нагадаємо, Владімір Путін 7 травня прийняв присягу президента Росії. Церемонія інавгурації відбулася у Великому Кремлівському палаці.

На інавгурацію було запрошено близько 3 тисяч осіб. Зокрема, президент Віктор Янукович планує взяти участь у неформальному саміті глав держав СНД, який пройде в Москві 15 травня. Україну на інавгурації представляв посол України в РФ Володимир Єльченко.