Новини 13:24

Попов запевняє, що Андріївський узвіз відкриють для прогулянок на День Києва

Голова Київської міської державної адміністрації Олександр Попов обіцяє, що кияни на День міста вже зможуть гуляти по оновленому Андріївському узвозу. Про це Попов заявив журналістам 8 травня.

«Андріївській узвіз ми б хотіли встигнути здати до Дня Києва, і ми це зробимо», – наголосив О.Попов.

Водночас він додав, що на історичній вулиці можуть залишитись на наступні місяці роботи з реконструкції фасадів будинків, які на сьогодні перебувають в аварійному стані і потребують не одного, а кількох місяців для того, щоб привести їх в нормальний стан.

За словами голови КМДА, більшість таких будинків – приватні.

«Але на День Києва можна буде гуляти по Андріївському», – запевнив О.Попов.

Як повідомлялось, День Києва традиційно святкується в останні вихідні травня. У 2012 році День Києва припадає на 25-27 травня.

Як повідомлялося, у квітні відбулося знесення трьох будинків на Андріївському узвозі. При цьому влада і представники забудовника (ТОВ «ЕСТА Холдинг», що входить до групи СКМ бізнесмена Ріната Ахметова) стверджують, що знесені будинки не мали історичного значення.

Пізніше група ЕСТА відмовилася від будівництва торгово-офісного центру на Андріївському узвозі й обіцяє зберегти історичний вигляд фасадів будинків, побудованих на місці знесених.

Читайте також: Андріївський узвіз стає другою Пейзажкою

схожі новини