Новини 17:48

Олександр Попов запевняє, що не думає про вибори мера

Глава КМДА Олександр Попов заявляє, що політикою не займається і про майбутні вибори мера не думає. Про це він сказав на відкритті Музею історії Києва у неділю.

"Період моєї діяльності главою КМДА - це період поза політикою. Я, практично, цим не займаюся, в мене на це немає часу", - заявив Попов. "Для того щоб ввести стільки об'єктів в експлуатацію до 1530-річчя (Києва), а я їх зараз навіть втомлюся перераховувати, я вам скажу, треба працювати цілодобово. Я, звичайно, такого режиму не витримую, як і будь-яка інша нормальна людина. Але у мене точно немає часу поки на політику", - зазначив він.

"Коли будуть оголошені вибори, можливо, у мене будуть політологи, і я готовий буду з вами на цю тему дискутувати", - сказав глава КМДА.

Нагадаємо, про намір поборотися за пост мера столиці на майбутніх виборах вже заявили Віталій Кличко, Олександра Кужель, Олег Ляшко та Василь Горбаль. Леонід Черновецький заявив, що не має наміру знову балотуватися у мери Києва.

Позачергові вибори мера Києва відбулись у травні 2008 року. Останні чергові місцеві вибори в Україні відбулись восени 2010 року.

Як повідомлялося раніше, політиками озвучено три можливі дати проведення виборів мера Києва - влітку 2012, в червні 2013 року (разом з виборами Київради), або ж 2015 рік. Раніше спікер Литвин заявляв, що Рада визначить дату виборів мера Києва у травні.

Читайте також: Прогулянка місцями обіцянок Київради