Новини 2012-06-03 18:48

У київському ботанічному саду з’явилась скульптура костюму Мао

У Національному ботанічному саду 3 червня пройшла церемонія відкриття першого Міжнародного фестивалю сучасної скульптури Kyiv Sculpture Project, повідомляють організатори фестивалю.

У межах Основного проекту на Kyiv Sculpture Project 2012 представлені роботи 15 скульпторів із 6 країн: України, Великобританії, Австралії, Польщі, Росії та Нідерландів. Учасники першого фестивалю були відібрані експертною радою на конкурсній основі – заявки на конкурс подали 297 художників із 39 країн світу.

Скульптура Володимира Левіса "Ґуздик".

15 скульптур Основного проекту будуть змагатися за головний приз у 6  тис євро. Також передбачені спеціальний приз в 3 тис євро  кращому молодому українському автору, приз глядацьких симпатій в 2 тис євро та спеціальний приз від Yorkshire Sculpture Park, який вважається найбільшим парком  скульптури у Європі, та є партнером київського фестивалю.

У межах Спеціального проекту вперше в Україні представили роботи всесвітньо відомих скульпторів: Єви Ротшильд (Ірландія), Магдалени Абаканович (Польща), Суя Цзяньго (Китай), Найджела Холла (Великобританія), Жауме Пленси (Іспанія). Китайський скульптор Суй Цзяньго особисто презентував свою скульптуру «Костюм Мао».

У межах Kyiv Sculpture Project 2012 також відбудеться освітня програма – серія спеціальних лекцій та різноманітних освітніх заходів, що триватимуть до 2 липня, дати завершення фестивалю.

Як повідомлялось, від 24 травня до 31 липня в «Мистецькому Арсеналі» відбуватиметься І Київська міжнародна бієнале сучасного мистецтва Arsenale-2012

Читайте також: Arsenale 2012. Декоративно-протестна розвага

схожі новини