Новини 13:36

Протести проти диктатури Януковича перейдуть з Варшави до Києва

Акція протесту проти встановлення диктатури в Україні, зі столиці Польщі перекинулася до Києва. Про це пише політолог Олександр Солонтай на своїй сторінці у мережі Facebook.

Починаючи з понеділка, акція буде мандрувати найбільшими містами країни, передусім тими, в яких відбуваються футбольні ігри в рамках чемпіонату", - написав він. "Так, в понеділок, 11 червня, о 19:00, навпроти входу в НСК "Олімпійський", відбудеться українська акція протесту проти режиму Януковича", - повідомив Солонтай.

"Учасники акції будуть тримати плакати, передані активістами з Польщі, спілкуватися з громадянами та іноземними гостями, поширювати листівки українською та англійською мовою, щодо режиму Януковича в Україні", - написав політолог.

Нагадаємо, 8 червня у Варшаві українці Польщі провели акцію протесту проти диктатури Януковича.

У травні Єврокомісія заявила, що у нинішніх внутрішньополітичних умовах не вважає за можливе відвідувати матчі Євро-2012 в Україні. Ця заява була викликана справами проти колишнього прем’єр-міністра Юлії Тимошенко та ряду колишніх урядовців, а також умовами їхнього утримання в ув’язненні.  

схожі новини