Новини 2012-07-19 01:26

У Дамаску від поранень помер міністр внутрішніх справ Сирії

У Дамаску в середу від поранень, отриманих під час нападу на учасників урядового засідання, помер міністр внутрішніх справ Ібрагім аш-Шаар.

Раніше повідомлялося про смерть міністра оборони Дауда Раджха, заступника міністра оборони і родича президента Башара Асада - Асефі Шауката і начальника відомства з кризових ситуацій Хассама Туркомані. Всі троє загинули безпосередньо під час вибуху, який влаштували повстанці Вільної сирійської армії.

Рада Безпеки ООН перенесла на четвер голосування з проекту резолюції, яка вимагає введення санкцій проти Дамаска. Росія, яка має право вето, підтвердила, що буде голосувати проти.

У Білому домі вважають, що режим Башара Асада втрачає контроль над становищем в країні - після 16-ти місяців протистояння, яке останнім часом все частіше кваліфікується міжнародним співтовариством як громадянська війна.

Нагадаємо, 16 липня загони сирійської озброєної опозиції взяли під свій контроль кілька районів у передмістях Дамаска. Згодом влада Сирії заявила, що витіснила повстанців зі столиці.

схожі новини