Новини 2012-07-27 21:45

Міністр оборони представив нового командувача ВМС Збройних сил України

Міністр оборони України Дмитро Саламатін представив керівному складу українського флоту нового командувача Військово-Морських сил Збройних сил України віце-адмірала Юрія Ільїна. Про це повідомили у прес-центрі командування українських ВМС.

Глава військового відомства висловив впевненість, що Іл’їн з честю виправдає покладену на нього високу довіру. У свою чергу Ільїн зазначив, що «сьогодні отримав чіткі і ясні вказівки від Верховного головнокомандувача Збройних сил України», і запевнив, що колектив ВМС виконає всі поставлені завдання.

Міністр оборони України також повідомив, що начальником штабу-першим заступником командувача ВМС ЗСУ призначено капітана 1 рангу Дмитра Шакуро, який з 2011 року обіймав посаду начальника Центру морських операцій українських ВМС.

Нагадаємо, президент України Віктор Янукович 27 липня призначив віце-адмірала Іл'їна командувачем Військово-Морських сил ЗСУ. До цього призначення Іл’їн обіймав посаду начальника штабу – першого заступника командувача ВМС.

На початку лютого президент Янукович звільнив з посади міністра оборони Михайла Єжеля, й призначив замість нього Дмитра Саламатіна.

Читайте також: операція «самоліквідація»: влада цілеспрямовано послаблює обороноздатність країни

схожі новини