Новини 14:32

Рада відклала розгляд скандального законопроекту про мирні зібрання

Верховна рада перенесла розгляд скандального законопроекту про мирні зібрання №2450. Зі слів голови фракції ПР у Верховній раді Олександра Єфремова, це було зроблено для того, щоб "уникнути непорозумінь".

В той же час, законопроект №10569, який доповнює зміст 2450, не пройшов взагалі.

Представники опозиції уже "святкують" маленьку перемогу.

"Перемога локальна, але суттєва. Дякую всім, хто стримав спробу проштовхнути проект нахрапом. Тепер важливо протриматися до надходження відповіді Венеціанки", - написала у своєму Facebook нардеп Леся Оробець.

Її думку також розділив і опозиційний депутат Андрій Парубій.

Нагадаємо, біля Верховної Ради сьогодні проходила акція протесту проти прийняття цього законопроекту, у ході якої учасники закидали площу біля парламенту туалетним папером.

Подібні акції під назвою "останній мирний протест" 5 вересня пройшли і у регіонах. 

3 вересня депутат Леся Оробець повідомила, що Верховна Рада зібралася приймати скандальний законопроект "Про мирні зібрання", не чекаючи офіційних висновків експертизи Венеціанської комісії. 

Оробець зазначила, що "у нинішньому його вигляді  проект надає режиму репресивний кийок, який наразі влада не може задіяти на законних підставах".

Згодом представник Партії регіонів заявив, що його політсила не збирається "педалювати" законопроект про мирні зібрання і документ в четвер, 6 вересня, не розглядатимуть.

схожі новини