Новини 2012-11-08 10:03

Син скандального "регіонала" отримав 2,25 млн грн на ремонт дороги в Ірпені

Ірпінський міськвиконком Київської області 30 жовтня за результатами тендеру уклав угоду з ПАТ «Київське спеціалізоване ремонтно-будівельне товариство» на капітальний ремонт дороги по вулиці Тищенка (колишня вул. Раднаркому) вартістю 2,25 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

Ремонтувати дорогу будуть від вул. ІІІ Інтернаціоналу до вул. К.Маркса. В ході ремонту повинні зняти старе дорожнє покриття та влаштувати нове асфальтобетонне, вирівняти покриття тротуарів.

В конкурсній документації вказано, що роботи потрібно було виконати в жовтні, тобто до парламентських виборів.

За мажоритарним округом в Ірпіні балотувався керівнику місцевого університету Державної податкової служби, народний депутат від Партії регіонів Петро Мельник.

Основними акціонерами ПАТ «Київське спеціалізоване ремонтно-будівельне товариство» є Олександр Мельник та син нардепа Максим Мельник.

На вулиці Тищенка,19/1 зареєстрована одна з міських первинних партійних організацій Партії регіонів.

Нагадаємо, Петро Мельник, який є народним депутатом від ПР, балотувався до Верховної Ради в окрузі №95 (Ірпінь) і програв кандидату від «Батьківщини» Вячеславу Кутовому (26,9%) та кандидату від УДАРу ОлександруЮракову (22,42%). Мельник набрав 20,97%.