Новини 2012-12-17 11:47

Балога вважає вихід брата з фракції ПР самозахистом

У парламенті не потрібно оцінювати, чи ти брат, чи ще якийсь родич. Тут всі рівні, особливо, якщо обираєшся по мажоритарці. Про це в інтерв’ю «Главкому» заявив народний депутат-самовисуванець Віктор Балога, коментуючи вихід брата Павла Балоги з фракції Партії регіонів на другий день після вступу.

«Про деякі речі можу розповісти, а про деякі поки що ні», - підкреслив Балога, і додав, - «Що ж до Павла? Я хотів би цю тему забути і щоб її забули. Особливо в Партії регіонів. Не хочу зараз нікого звинувачувати, але вчинок Павла – це самозахист. Якщо інша сторона буде ініціювати ескалацію даного питання, тоді будемо деталізувати».

Водночас, сам Балога ухилився від прямої відповіді про те, з ким співпрацюватиме у парламенті.

«До березня подивимося, як працюватиме парламент та який визначать для країни основний напрямок розвитку. Для мене це Європейська Унія. Тим політичним силам, які будуть відстоювати підписання Угоди про Асоціацію з Брюсселем, я буду симпатизувати й з ними співпрацювати», - пояснив Балога.

За його словами, найближчі три місяці покажуть, «хто чим дихає й хто на що здатен в цьому парламенті, і Партія регіонів, і опозиційні фракції».

«Я маю на увазі три дійсно опозиційні фракції, комуністів я до них, зрозуміло, не зараховую», - пыдкреслив Балога.

Як повідомлялось, 13 грудня народний депутат Павло Балога написав заяву про вихід із складу фракції Партії регіонів.

Нагадаємо, Павло Балога увійшов до фракції Партії регіонів 12 грудня.

Читайте також Експерти: у регіоналів немає стійкої більшості

схожі новини