Новини 2011-01-24 16:25

Екс-спікера парламенту Криму затримали за підозрою в земельних махінаціях

Правоохоронці затримали колишнього Голови Верховної Ради Криму, депутата кримського парламенту, "регіонала" Анатолія Гриценка.

Депутат затриманий за підозрою в причетності до незаконних операцій із земельними ділянками, повідомляє е-Крым.

Інформацію про затримання Гриценка підтвердив керівник відділу зв'язків із ЗМІ  Генеральної прокуратури Юрій Бойченко, передає "Інтерфакс-Україна"

"21 січня відносно Гриценка порушена кримінальна справа за ч. 3 ст. 365 Карного кодексу (перевищення службових повноважень). Сьогодні він затриманий", - сказав Бойченко.

За словами керівника прес-служби Генпрокуратури, справа порушена прокурором автономії. "Порушення торкаються сфери земельних стосунків", - додав Бойченко.

За інформацією джерел агентства в кримському парламенті, Гриценко підозрюється в "земельних махінаціях" в Ленінському районі Криму, в якому раніше він очолював райдержадміністрацію

Нагадаємо, що Анатолій Гриценко був головою Верховної Ради Криму впродовж 1997-1998 та 2006-2010 років.

17 березня 2010 року Верховна Рада Криму проголосувала за звільнення з посади свого Голови Гриценка на підставі поданої ним заяви.

18 березня Президент України Віктор Янукович призначив колишнього кримського спікера головою Херсонської обласної державної адміністрації. У червні Президент звільнив його з цієї посади.

У вересні 2010 року Гриценко був знову призначений на посаду керівника організації Партії регіонів у Ленінському районі.

Як раніше повідомляли ЗМІ, між екс-спікером Верховної Ради Криму Анатолієм Гриценком та новопризначеним на його посаду Василем Джарти неодноразово були конфлікти. Зокрема, Джарти часто заявляв, що Гриценко не може  очолювати Ленінську районну організацію Партії регіонів у зв’язку з переходом на роботу в Херсонську область.