Новини 18:31

Табачник пояснив, навіщо губернатору Житомирщини акордеон. Виявляється - естет

«Регіонал» Ян Табачник подарував голові Житомирської обладміністрації Сергію Рижуку на день народження дорогий акордеон.

«Регіонал» Ян Табачник подарував голові Житомирської обладміністрації Сергію Рижуку на день народження дорогий акордеон.

 

Табачник спеціально приїхав до Житомира на День народження Рижука. Музикант назвав голову Житомирської адміністрації давнім другом та соратником. Про це з посиланням на «Союз-ТВ» повідомляє Перший Житомирський інформаційний блог.

 

«Він дуже добра людина, дуже музикальна людина, дуже любить музику, він любить мистецтво взагалі, він естет» - зазначив Табачник. 

 

За його словами, він познайомився із Рижуком багато років тому. 

 

«Він підійшов до мене, як до музиканта, коли ще був міністром сільського господарства. Ми познайомилися, а потім вже стали і друзями, і одно партійцями, і все разом», - розповів Табачник.

 

Народний артист подарував губернатору-однопартійцю найкращий акордеон – Skandalli, вартістю від $3,5 тисячы. Наступного року Ян Табачник чекає губернатора Житомирщини на своєму концерті «Честь имею».

 

Нагадаємо, що нещодавно заступник генерального прокурора Ренат Кузьмін та народний депутат від Партії регіонів Святослав Піскун «мали честь» на передачі Табачника виконати відому пісню «Мурка».