Новини 2013-01-26 10:59

Начальник Генштабу РФ: армія Росії готова до великомасштабних війн

Російська армія готова до великомасштабних війн. Про це 26 січня на щорічних Загальних зборах Академії військових наук заявив начальник Генерального штабу Збройних Сил Росії генерал-полковник Валєрій Гєрасімов.

"Великомасштабних війн ніхто не заперечує, і про неготовність до них і мови бути не може", - сказав він, відзначивши, що "все ж, на даний час найбільшу небезпеку для країни представляють точки нестабільності по периметру наших кордонів".

За словами Гєрасімова, для підтримки боєготовності російської армії розроблена стратегія її короткострокового, середньострокового і довгострокового розвитку.

Водночас Гєрасімов зазначив, що найближчому майбутньому потрібно розвантажити солдатів від невластивих їм функцій, але "тільки на мирний час та в пунктах постійної дислокації".

"На навчаннях і під час бойових дій ці функції будуть здійснюватися військами", - підкреслив Гєрасімов.

Як повідомлялось, у грудня прем’єр-міністр Росії Дмітрій Мєдвєдєв заявляв, що, незважаючи на зростання військових витрат, РФ не збирається ні з ким воювати.

Нагадаємо, державна програма озброєння російської армії на 2011-2020 роки передбачає розвиток ядерних сил, космічної та протиповітряної оборони.

схожі новини