Новини 18:02

"Медіахолдинг" Арбузова поповнився ще одним телеканалом

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення 10 липня прийняла рішення про видачу ліцензії супутниковому інформаційному телеканалу "112 Україна". Ліцензіатом стало ТОВ "ТРК "112-ТВ", повідомляє "Телекритика".

Канал представляв генеральний продюсер Олексій Семенов - у минулому головний продюсер Першого національного.

З його слів, "112 Україна" буде інформаційним каналом соціальної спрямованості. "Всередині нашого каналу збираються люди, готові розбиратися в соціальних явищах і соціальній несправедливості. На сьогодні весь світ прагне перейти до соціальних реаліті-шоу, проектів, новин. Канал "112 Україна" - це те, що в усьому світі називається службою спасіння", - заявив він.

За даними джерел "Телекритики", інвесторами телеканалу виступають люди, які також інвестують у телеканали Tonis, Business і БТБ, а также нові друковані видання "Капитал", "Взгляд" (цей умовний медіахолдинг пов'язують із Сергієм Арбузовим).

Зв'язатися з паном Семновим, щоб підтвердити або спростувати цю інформацію, виданню поки що не вдалося.

Нагадаємо, перший віце-прем'єр-міністр Сергій Арбузов на прес-конференції 19 березня, відповідаючи на запитання, чи дійсно він є власником медіахолдингу, до якого, зокрема, входять газети «Взгляд» і «Капитал», а також телеканали БТБ і Business, чи хоча б фінансує котрийсь із цих ЗМІ та чи планує купувати інші ЗМІ, сказав: «Коли я йшов на цю посаду, я продав усі свої активи. У мене більше немає активів».

Як відомо, у червні 2011 року Нацбанк заснував ТОВ «Банківське телебачення» і за рахунок своїх коштів створив статутний фонд компанії у розмірі 10 млн грн, який пізніше був збільшений до 150 млн грн.

З того часу на оснащення та функціонування телеканалу коштом Нацбанку було проведено тендери на 117,97 млн грн. З них на обладнання було витрачено 73,41 млн грн, на транспортні засоби – 1,98 млн грн, ще 42,31 млн грн – на послуги супутника і користування багатоканальною мережею.

схожі новини