Новини 2013-08-05 11:09

ВО «Свобода» вимагає оголосити скандальний американський рок-гурт персонами нон ґрата

ВО «Свобода» буде вимагати, аби американський рок-гурт Bloodhoud Gang, який зчинив наругу над українським прапором, оголосили персонами нон ґрата в Україні. Про це заявив представник фракції Олексій Кайда.

«Ми будемо вимагати, щоб групу оголосили персонами нон-ґрата в Україні», – сказав Кайда.

Український співак і лідер гурту «Океан Ельзи» Святослав Вакарчук з нагоди цієї події написав у своєму твіттері: «Цікаво, ці панк-дебіли в Америці теж таке виробляють?»

Проте офіційних заяв щодо осквернення українського прапора ще не було.

Нагадаємо, басист гурту Джаред Хасселхофф у Києві під оплески одеситів і гостей міста справив потребу на прапор України.

 

31 липня на концерті в Одесі бас-гітарист Bloodhound Gang підтерся прапором Російської Федерації. Однак незабаром він вибачився за інцидент з російським прапором.

Після скандалу рок-гурту заборонили брати участь на фестивалі Kubana.

Федеральна міграційна служба Росії скоротила термін перебування рок-гурту Bloodhound Gang в країні через наругу над російським прапором, і троє учасників гурту залишили Росію ввечері у суботу, 3 серпня.

В Анапі під час фестивалю Kubana-2013 місцеві козаки побили нагайками учасників скандального американського рок-гурту Bloodhound Gang за осквернення російського прапора, а молодь закидала їх тухлими яйцями і помідорами.

Читайте також: В Україні державний прапор перевертали, рвали й загортали в нього сміття.

схожі новини