Новини 15:36

Міліція порушила справу за фактом наруги американським музикантом над прапором України

Міліція відкрила кримінальне провадження за фактом наруги над державним прапором України музикантом американської групи Bloodhound Gang. Про це повідомляє прес-служба міліції Києва.

«5 серпня у засобах масової інформації з’явилося повідомлення про те, що один з учасників відомої рок-групи під час концерту, який відбувався 30 липня у Зеленому театрі міста Києва, порушуючи громадський порядок, вчинив наругу над державним символом, тим самим виказавши неповагу до українського суспільства в цілому», - йдеться у повідомленні.

Печерським районним управлінням внутрішніх справ столиці дана подія внесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 1 статті 296 «Хуліганство» та ч. 1 статті 338 «Наруга над державними символами».

Розпочато досудове розслідування.

Нагадаємо, басист гурту Bloodhound Gang Джаред Хасселхофф під час концерту у Києві справив потребу на прапор України. А 31 липня в Одесі він засунув у штани прапор Російської Федерації.

У Росії, після скандалу, рок-гурту заборонили брати участь у фестивалі Kubana, а федеральна міграційна служба Росії зменшила термін перебування рок-групи Bloodhound Gang у країні. Розпочато слідство.

схожі новини