Новини 2013-08-30 11:42

Янукович обіцяє референдум щодо вступу у Митний союз чи ЄС

Президент Віктор Янукович заявляє про обов'язкове проведення всеукраїнського референдуму в разі прийняття рішення про вступ до Європейського чи Митний Союз. Про це Янукович заявив в інтерв'ю українським телеканалам, показаному в ефірі каналу 1 +1 у п'ятницю.

"Будь-які рішення, які ми приймаємо, повинні бути далекоглядними. Будь-які рішення від таких простих, до таких серйозних, стратегічних, яких ми зараз торкаємося, яким буде вибір українського народу - це може показати референдум. Коли він буде, цей референдум, ми з вами не знаємо. Коли буде прийнято рішення про вступ до Європейського Союзу або в Митний Союз - і тоді в будь-якому випадку нам не обійтися без референдуму ", - заявив Янукович.

Нагадаємо, Янукович також запевняє, що Україна виконає умови, необхідні для підписання Угоди про асоціацію з ЄС, висунуті з боку Європейської Комісії.

Як повідомлялося, президент дав інтерв'ю тележурналістам Савіку Шустеру ("Шустер LIVE", телеканал "Інтер"), Олександра Ткаченка (студія "1 +1"), Андрію Куликову (IСTV) і Ларисі Губіній ("5 канал") у четвер.

схожі новини