Новини 21:37

Керівники Європейської Ради та Єврокомісії нагадали Януковичу про питання вибіркового правосуддя

У Нью-Йорку відбулася зустріч президента Віктора Януковича з президентом Європейської Ради Германом ван Ромпеєм та президентом Європейської Комісії Жозе Мануелем Баррозу. Про це повідомила прес-служба глави держави, не вказуючи подробиць зустрічі.

Згодом Європейська комісія повідомила, що Жозе Мануель Баррозу і Хермана ван Ромпей під час зустрічі з Віктором Януковичем серед іншого обговорили перспективи підписання угоди про асоціацію України з ЄС.

«З метою створення сприятливих умов для підписання угоди про асоціацію та поглибленої та всеосяжної вільної торгівлі на саміті у Вільнюсі в листопаді, обидва президента закликали президента Януковича вжити рішучих дій та досягти відчутного прогресу щодо базових індикаторів, визначених у  грудні 2012 року, у тому числі щодо питання про вибіркове правосуддя», - йдеться у повідомленні Єврокомісії.

Як відомо, Віктор Янукович перебуває на 68-й сесії Генеральної Асамблеї ООН, що триває у Нью-Йорку. Головною темою сесії стане обговорення ситуації в Сирії

Виступ Януковича на пленарному засіданні  Генеральної Асамблеї ООН планується в рамках загальних дебатів, присвячених тематиці формування порядку денного ООН у галузі розвитку після 2015 року.

схожі новини