Новини 2013-10-11 18:59

Азаров проти "суцільних загулів" на новорічні свята

Прем'єр-міністр Микола Азаров допускає, що в Україні буде скорчено кількість новорічних вихідних, та обіцяє, що остаточно це питання буде вирішено урядом в найближчі кілька тижнів. Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

«Моє завдання як прем'єр-міністра - не говорити приємні речі, які хочеться почути, а говорити те, що я вважаю за потрібне робити для продовження економічної стабільності в країні. Так от, якщо виходити з цих позицій, то суцільні загули на свята зараз у цій обстановці не може дозволити собі жодна країна в світі, і Україна в тому числі», - написав Азаров.

«Тому швидше за все буде прийнято рішення працювати у відповідність з календарними графіками», - додав прем'єр.

 Він підкреслив, що на засіданні уряду було заявлено, що кожен вихідний день коштує державі кілька мільярдів гривень. «Чи можемо ми зараз на це піти? Напевно, ні. Це моя думка. Але в найближчі кілька тижнів ми цю пропозицію розглянемо на засіданні уряду і приймемо рішення», - підсумував Азаров.

Нагадаємо,  міністерство соціальної політики раніше розробило графік перенесення робочих днів у 2014 році з урахуванням встановлених законом святкових і неробочих днів.

Згідно з документом, вихідні дні на Новий рік і Різдво триватимуть сім днів: з 1 по 7 січня 2014 року.  Робочі дні 2, 3 і 6 січня перенесені на 11, 25 січня і 8 лютого відповідно.