Новини 2013-10-29 17:01

Американська асоціація кінокомпаній визнала український портал світовим лідером піратських сайтів

Перше місце у рейтингу «найбільш піратських» сайтів Американської асоціації кінокомпаній зайняв український сайт Extratorrent.com. Про це повідомляє The Los Angeles Times із посиланням на звіт асоціації.

За даними дослідження Американської асоціації кінокомпаній (MPAA), вебсайти, зареєстровані у Китаї, Росії, Україні та Канаді продовжують домінувати у списку "сумновідомих" ринків для поширення піратських фільмів і телевізійних шоу, - пише The Los Angeles Times.

Завдяки дослідженню, проведеному Американською асоціацією кінокомпаній на прохання Управління торгового представника США, було створено рейтинг сайтів та технологій, що використовуються для поширення нелегальних копій фільмів і телевізійних шоу, базуючись серед інших показників на тому, скільки трафіку вони генерують

«Шахрайські зарубіжні ринки, виділені у дослідженні, підривають важку роботу людей, які створюють фільми і телевізійні шоу, що подобаються глядачам і ставлять під загрозу мільярди доларів, які вони приносять в економіку США», зауважив Кріс Додд, голова MPAA у своїй заяві, яку цитує The Los Angeles Times.

Список MPAA містить peer-to-peer networks  мережі, торрент-портали сайти зв’язку та групи новин, а також фізичні ринки, розташовані вУкраїні, Австралії, Канаді, Китаї, Індонезії, Ірландії, Бразилії, Росії, Таїланді, Мексиці та Індії.

Перше місце у списку «найбільш піратських» сайтів зайняв український сайт Extratorrent.com, який мав 16,1 млн. унікальних відвідувачів у серпні і де були розташовані «найбільш піратські фільми», відеокопії фільмів, зняті камерою у кінотеатрі під час показу. До найбільш піратських сайтів також потрапив російський торрент-портал Rutracker.org, який є одним із найбільш відвідуваних сайтів у світі (240 у рейтингу Alexa), який в серпні відвідало 11,7 мільйони унікальних відвідувачів.

У до цього списку також потрапили сайти із Канади, Китаю, Швеції. Деякі сайти, які потрапили у список порушників мають як заборонений, так і дозволений контент, проте за переваги забороненого контенту також потрапили до списку порушників. Серед таких популярна в Україні, Росії та Білорусі соціальна мережа Vkontakte.ru.

До списку місць розповсюдження піратського контенту, потрапили також три українські ринки – «Маяк»  у Донецьку, «Петрівка» у Києві та «Сьомий кілометр» в Одесі.

схожі новини