Новини 12:45

Опозиція запропонувала новий сценарій вирішення питання Тимошенко

Опозиція запропонувала новий законопроект про лікування ув’язнених за кордоном. Про це з трибуни Верховної Ради заявив лідер фракції «Свобода» Олег Тягнибок.

«Зранку ми запропонували, як на мене, дуже добрий вихід з ситуації – внесення змін до статті 84 Кримінального кодексу, котра полягає фактично в кількох реченнях: кожен ув’язнений може отримати право на лікування за кордоном у випадку рішення суду», – зазначив він.

«Перше – ця проблема вирішить питання Тимошенко, хоча для «Батьківщини» це є ризик, бо ми не знаємо, яким може бути рішення суду пізніше по Тимошенко. Друге – це може стати дуже серйозним запобіжником стосовно інших ув’язнених, які можуть зловживати цією нормою», – пояснив Тягнибок.

Він також зазначив, що «всі розуміють, що питання Тимошенко сьогодні лежить не в юридичній площині, а політичній».

Крім цього, він зазначив, що опозиція готова голосувати за виборчий законопроект та законопроект про прокуратуру, необхідних для підписання угоди у Вільнюсі.

Нагадаємо, 7 листопада відбулися консультації з лідерами фракцій Ради, спікером парламенту Володимиром Рибаком та представниками місії Європарламенту Патріком Коксом та Олександром Кваснєвським для пошуку компромісу щодо вирішення питання Юлії Тимошенко.

Втім, домовитися так і не вдалося. Після цього лідери опозиційних фракцій пообіцяли за ніч підготувати новий проект закону, який дасть можливість вирішити питання екс-прем'єра Юлії Тимошенко. 

Як відомо, наразі у Верховній Раді зареєстровано чотири законопроекти для вирішення цього питання.

схожі новини