Новини 11:43

Опозиція: влада почала підкуп депутатів для ухвалення бюджету-2014

Народний депутат України Олег Медуниця (фракція "Батьківщина") заявляє, що влада намагається підкупити народних депутатів, щоб отримати голоси для ухвалення державного бюджету наступного року. Про це Медуниця заявив 19 грудня на брифінгу.

За словами опозиціонера, депутат-регіонал Владислав Лук’янов зареєстрував законопроект про внесення змін до державного бюджету 2013 року, який розподіляє 1,5 млрд грн в округи народних депутатів із провладної фракції та позафракційних парламентаріїв.

"У цьому законі на чотирьох сторінках розписано 1,5 млрд грн, які йдуть до округів народних депутатів із провладної коаліції та позафракційних народних депутатів, котрі гіпотетично можуть дати голоси за бюджет 2014 року", - сказав Медуниця.

За його словами, "влада, уряд Азарова, намагається купити депутатів навіть власних, для того, щоб мати стабільну більшість у Верховній Раді".

Як повідомлялось, раніше фракція «Батьківщина» ухвалила рішення не голосувати за бюджет 2014 року, який опозиціонери вважають «бюджетом передвиборної президентської компанії Януковича».

Нагадаємо, уряд пропонує Раді затвердити бюджет-2014 з дефіцитом майже 60 млрд грн.

Прем’єр Азаров заявив, що домовленості Віктора Януковича та Владіміра Путіна дозволили уряду розробити реалістичний і збалансований проект державного бюджету на 2014 рік.

У ПР також  не приховують, що російські гроші підуть на виборчу кампанію-2015.