Новини 13:28

Прихильники курсу Януковича у Маріїнському парку продемонстрували, що чекає Україну в майбутньому

У Маріїнському парку в Києві після акції на підтримку влади, яка завершилась 22 грудня, розтрощені лавочки та багато сміття.Про це свідчать фотографії, які опублікував активіст Сергій Гайдай на своїй сторінці у Facebook.

«Це колишній Маріїнський парк», - написав він.

В той же час як повідомляє ЛІГАБізнесІнформ, двір Верховної Ради і пллощу перед Маріїнським палацом  практично розчистили від конструкцій та інфраструктури мітингу Партії регіонів.

Металеві конструкції, які тримали намети, практично розібрані - їх складові вантажать в мікроавтобус.

У дворі працювали  до десяти комунальників. У Маріїнському парку залишився тільки один армійський намет, біля входу якого встановлено дві новорічні ялинки.  

 Практично всі люди, які залишаються в парку  задіяні у демонтажі конструкцій. На запитання, чи розплатилися з ними, люди відповідають, що все добре.

Нагадаємо,  22 грудня  керівник «Загальновійськового союзу» Олег Калашников заявив про призупинення безстрокової акції протесту біля стін Верховної Ради. "Ми з завтрашнього дня припиняємо акцію за єдину Україну, але хочу підкреслити - саме припиняємо. Завтра після обіду намети будуть демонтовані. Ми приберемо парк, щоб кияни мали можливість новорічні свята гуляти тут", - заявив Калашников. 

Увечері того дня приблизно 20 учасників мітингу на підтримку дій влади, який відбувався у Маріїнському парку, прийшли до центрального офісу Партії регіонів  вимагати "гонорари"

Новини RedTram

Loading...