Новини 2013-12-29 22:38

Шустер зізнався, що запрошував Ляшка на програму за вказівкою Банкової

Телеведучий Савік Шустер заявив, що в ефіри програми Шустер Live позафракційного депутата Верховної Ради Олега Ляшка запрошувала Адміністрація президента. Про це він сказав у ефірі Громадського телебачення.

Шустер сказав, що протягом довгого часу автори програми не мали можливості самостійно вибирати учасників передачі з боку влади - Партія регіонів і Адміністрація президента складали списки тих, хто може взяти участь, і передавали їх авторам передачі, пише ЛІГАБізнесІнформ.

При цьому ведучий підтвердив, що декілька разів у цьому списку фігурувало прізвище депутата Ляшко. "Я так думаю, що влада вважала його реальною альтернативою Яценюку, тому це так і відбувалося", - сказав Шустер.

Він також повідомив, що передача найімовірніше змінить формат. "У нас в студії - громадянська війна", - прокоментував він ситуацію.

Шустер також зазначив, що телеканал  "Інтер" не підтвердив продовження контракту зі студією, відтак він був вимушений звільнити працівників

Водночас поширену в мережі  інформацію про те, що "Інтер" готовий продовжити співпрацю зі студією він прокоментував: "Цікаво".