Новини 2014-01-21 16:02

Кілька тисяч людей під стінами столичної міліції вимагають знайти і відпустити зниклого Ігоря Луценка

Під управлінням київської міліції кілька тисяч людей вимагають знайти і повернути активістів, мирних протестантів Ігоря Луценка та Юрія Вербицького, які зникли цієї ночі з Жовтневої лікарні. Про це Тиждень.ua повідомила виконавчий директор ІМІ Оксана Романюк.

Потім активісти планують вирушити до СБУ.

«Вони не контролюють ситуацію в місті або є співучасниками злочину!» - заявляють активісти Громадського сектору Євромайдану та Демократичного альянсу.

«Якщо ми будемо мовчати - нас переловлять по одному» — переконані активісти.

Учасники акції вимагають якнайшвидше знайти і повернути зниклих, а також припинити політичні репресії та "бєспрєдєл"  тітушок.

На акції скандують: "Київ вставай! Своїх визволяй!", "Один за всіх і всі за одного!", "Брат за брата проти ката!", "Де він?" та ін.

Нагадаємо, активісти повідомляють про зникнення одного з лідерів Майдану Ігора Луценка. За словами активістки Марії Лебедєвої, він привіз на своїй машині потерпілого Юрія Вербицького в Жовтневу лікарню, після чого зник. 

«Лікарі кажуть, що люди були в чорних шапках і пальто. П'ятеро забирали Юрія, Ігоря в коридорі ще декілька. Він чекав Юрія в коридорі. Зі слів лікаря, Ігор виглядав виснаженим, вони хотіли його оглянути», - згодом повідомила Лебедєва.

Опозиція вимагає від ГПУ та СБУ негайно відшукати зниклого Ігоря Луценка.

У міліції заявляють, що не затримували Луценка, та запевняють, що шукають його.