Віталій Мельничук

Кличко і «йолка»

3 Січня 2017
Відвідали сім’єю новорічну ялинку на Софіївській площі в Києві та «новорічний куточок» на Михайлівській площі. І не даремно, вражень багато. Бо такої суміші несмаку, жлобства, жадоби наживи і совка давно в Києві не доводилось бачити.

На Софіївській площі ялинка справді гарна, із смаком зроблена, з любов’ю поставлена, але все інше – темрява! Все інше (може, крім сцени) віддано на відкуп жлобам, що заставили простір периметру площі МАФ-ами, палатками, заповнили запахом пережареного м’яса і неякісного горілого масла, смородом туалетів, що стоять впритул до цього дійства, якимось дідам морозам та снігуроньками, що на кожному кроці пристають сфотографуватися за 20 гривен, а їх там з півсотні… І все це – на закритому просторі, де три входи –виходи, а висота загорожі цього «загону» з одного боку доходить до трьох метрів. І повсюди – торг, торг, торг… Прямо тут на Софіївській, поряд із тисячолітніми Храмами, поряд із могилами на вході в Софіївку….

Гарну ідею – ялинку на Софіївській віддали в руки київським жлобам – примітивним торгашам, у яких в голові крім того, як із людей максимум грошей витягнути – нічого іншого не було і немає. Ні смаку, ні душі, ні свята, ні розуміння. Це «молодші брати» найбагатшої київської верстви – його будівельної мафії, що нищить сьогодні Київ забудовою, яка йде всупереч Генплану і здоровому глузду, перетворюючи місто на кам’яні джунглі, де людині місця немає.

Читайте також: Право на місто  

А ці – «менші брати» нищать простір поточного життя, бо потрібно під «тему» (Новий рік) урвати побільше із «лохів» (тобто нас із вами).

А на Михайлівській площі – ще гірше. Там навіть ялинки немає. А навіщо вона! Тут – суцільний торг! В повітрі ще більш насичений, ніж на Софіївській, запах пережареного масла і м’яса, вперемішку із запахом туалетів. А ще – купа псевдо атракціонів, списаних в утіль на Заході ще років 20 тому і привезених на «дату» для київських «лохів» і їх дітей…

І це – на ВХОДІ в діючий Монастир. В Монастир, який два роки тому, коли бандити Януковича гналися за студентами, відкрив браму і впустив дітей до себе, Монастир, який потім  вперше після навали в 1240му Батия на Київ, бив в набат, коли вони хотіли знищити  Майдан і всіх нас, хто там був. Монастир, якому скоро  1000 років.

Читайте також: Як тебе полюбити, Києве мій?

А Київський міський голова Віталій Кличко і його недоумкуваті заступники та причетні до цього начальники головних та інших управлінь і міських служб на самому вході в Михайлівський Монастир торжище зробили. А там ще й перший в Києві знак Голодомору і пам’ятник скорботи за мільйонами безневинно загиблих... Та що їм до цього.

То що місць інших немає, де новорічні торжища можна зробити? Чи немає закладів, куди люди, погулявши по площі, подивившись ялинку на Софіївській, не в принизливому загоні для стада овець, як зараз, а НА ВІДКРИТОМУ ПРОСТОРІ!!!  підуть потім поїсти, якщо захочуть? Є все це, є. Та тут нестримна жадоба до грошей – будь якою ціною. А як же – Новий рік – «жнива» для київських бариг!

Потрібно із цим щось робити із цим.

Із «йолкою» Януковича два роки тому впорались…

 Читайте також: Київ як символ і міф