Підтримати вільне медіа

Сума допомоги буде списуватись автоматично кожного місяця, якщо Ви хочете внести зміни, щодо цієї опції, напишіть нам листа на office@tyzhden.ua з Вашими контактними даними та датою підписки на щомісячний платіж.

Наші реквізити (гривня):

ТОВ «УКРАЇНСЬКИЙ ТИЖДЕНЬ»
ЄДРПОУ 35392656

Рахунок UA713808050000000026009587306, АТ «Райффайзен Банк Аваль»

Призначення платежу: безповоротна фінансова допомога

Дмитро Крапивенко

Доброго дня!

Я – Дмитро Крапивенко, головний редактор «Українського тижня». Мені як і вам страшенно бракує цього тактильного відчуття журналу в руках. Ось уже три тижні немає нагоди відкрити часопис, відчути запах його сторінок, застигнути над статтею чи інфографікою, яка «зачепила». Ми не закрилися, не припинили вихід – просто на час карантину вимушені робити лише електронну версію журналу. Це тимчасово. Ми обов’язково повернемось у друк, щойно буде така нагода.

Пандемія ні для кого не мине без наслідків. Для медіа-простору також. В першу чергу для незалежних ЗМІ, яким завжди було важко виживати на ринку, а в часи кризи й поготів. Якщо уявити найгірший сценарій, то такі проекти не переживуть фінансових труднощів і будуть закриті. Хто тоді заповнить інформаційний вакуум? Проросійські видання і телеканали, де ніколи не рахували грошей, бо розуміли, що вони на війні і їхнє завдання – захопити і упокорити колоніальний простір, а війна, як відомо, потребує ресурсів. Інформаційна капітуляція неодмінно потягне за собою капітуляцію економічну і політичну. Ми всі з вами бачили це у 2014-му році.

Цей сценарій можливий, але його можна уникнути. Ми не полишаємо своїх позиції і продовжуємо працювати, у повному складі, без втрат, але буду відвертий: ресурсів нам бракує. Ми будемо вдячні кожному, хто підтримає «Український тиждень» у цей складний час. Зробити це доволі просто: передплатити електронну версію журналу або зробити пожертву за вказаними реквізитами. Важливо! Коли ви будете перераховувати кошти обов’язково вкажіть призначення платежу Безповоротна фінансова допомога!

Впевнений, що з вашою допомогою ми вистоїмо і не віддамо на поталу ворогові наш інформаційний простір. Все буде Україна!