Це не перша революція і не перша вулична війна в історії, зокрема й нашій. Старше покоління українців цілеспрямовано, з дитинства виховувалося на казках, підручниках і кінофільмах про відважних революціонерів (щоправда, червоних, але сам факт!), борців проти кривди за світле майбутнє.
Навіть у разі формування тимчасового уряду на основі компромісу в парламенті не варто очікувати від нього вирішення ключових проблем країни. Його максимальний потенціал – фінансово-економічна стабілізація та демонтаж «сімейного» режиму
18 лютого, поза сумнівом, увійде в історію. Якщо не поворотним етапом протестів у Києві, то жорстокими силовими діями просто під стінами ВР
Правник-міжнародник, колишній Надзвичайний і Повноважний Посол України Володимир Василенко розповів Тижню про відповідальність Януковича за злочини проти українського суспільства, умови, на яких до засудження режиму підключився б Міжнародний кримінальний трибунал у Гаазі та реальну допомогу, що її Захід може нині надати Україні.
Колони протестувальників, що мають уранці 18 лютого вирушити в «мирний наступ» до Верховної Ради, де саме відбувається вирішальне засідання парламенту, починають формуватись на Інститутській іще близько восьмої.
На початку лютого комісар Ради Європи з прав людини Нілс Муйжнієкс незаплановано відвідав Україну. Він дослідив ситуацію в Києві та регіонах і, зокрема, дії силовиків щодо протестувальників. За результатами візиту готується звіт, який представлять Комітету міністрів Ради Європи. Тиждень поспілкувався з паном Муйжнієксом по поверненні його до Страсбурга.
Про актуальні події в Україні від 18 лютого німецькі ЗМІ інформують свою аудиторію щогодини. «Брутальна кривава ніч у Києві. Кількість загиблих зросла до 25» – свіжий заголовок у Fokus.online за 19-те. Шкода, звичайно, що немає ще гасла «А чи не вдалось би уникнути крові, якби пані Меркель не відмовила в запровадженні персональних санкцій проти української влади?»
Відмова від підписання Угоди про асоціацію з ЄС, розворот у бік Росії викликали негативну реакцію в суспільстві, що зрештою призвело до масових протестів. Тиждень опублікував у № 4 інтерв’ю з урядовим уповноваженим з питань співробітництва з РФ, державами – учасницями СНД, ЄврАзЕС, доктором економічних наук, професором, членкором НАНУ Валерієм Мунтіяном, який безпосередньо готував документи угод із РФ та є експертом із цих питань.
Які з компаній реального сектору потрапили «під роздачу» рейтингової агенції
Численні «покращення» – ось що залишили нові «папєрєдніки»
Фотопроект Вікторії Ясинської знайомить українців із непомітними героями Майдану – лікарями, які щодня рятують людські життя, нерідко ризикуючи власним
Митці та моральні авторитети про те, що робити з країною, тітушками та самими собою
Сто років тому перед Аргентиною відкривалися необмежені можливості. Що ж трапилося?
На діяльність державця завжди впливають найближчі люди: дружина, діти, а також атмосфера вдома. Поруч із гетьманом Скоропадським у житті була дивовижна жінка, яка стала для нього натхненницею і опорою
Михайло Бриних про омертвіння класики, зло академічного літературознавства та суржик як продукт радянської пропаганди