Чи існує насправді в українському парламенті коаліція? За деякими ознаками нібито так. Дві великі фракції, доповнені рекрутованими нашвидкуруч колегами з вільного плавання, мають у сумі 226 депутатів. Цього більш ніж достатньо, аби братися до заміни уряду та порядкування в парламенті. Але на цифрах все, власне, й закінчується.
Тиждень поспілкувався з колишнім заступником генерального прокурора — прокурором Одеської області Давідом Сакварелідзе про роль президента в його звільненні, нафту Курченка та справу «діамантових» прокурорів.
Про досвід високооплачуваного менеджменту на великому державному підприємстві
Хотіли як краще, а вийшло як завжди. Це новітнє російське прислів’я занадто часто справджується в Україні. Особливо коли йдеться про реформи, які проводять хоч і за найкращими світовими зразками, але без урахування внутрішньої специфіки.
У свідомості більшості тих, хто ніколи не бував у цих регіонах, вони, мабуть, не займають якогось особливого місця. У кращому разі основна маса українців зі школи пам’ятає якісь видатні історичні події багатовікової давності, пов’язані з територіальним ядром Поділля. У гіршому — ці землі просто є білою плямою для багатьох із нас.
Тиждень вивчав, із якою метою навідуються до України поборники «Ісламської держави»
Таємнича історія з табором бойовиків «ІДІЛ» в Україні, про який не раз повідомляла французька сенаторка Наталі Ґуле, обростає новими подробицями
Про нову політичну кризу як рентген національного менталітету однієї з наймиролюбніших та найщасливіших країн
Компанії ВПК створюють спільні підприємства заради експортних можливостей і прибутків
Кримська й cирійська авантюри Путіна до болю нагадують війну середини ХІХ століття, коли Росія також намагалася встановити свій контроль у Чорномор’ї та Середземномор’ї
Лауреатка Нобелівської премії з літератури 2015 року Світлана Алексієвич розповіла Тижню про жанр документального роману й зміну усталеного письменницького канону, про війну та Чорнобильську трагедію очима жінки, а також про те, чому запізнюються східноєвропейські нації, і про живучість зла.
Події двох останніх років змінили життя кожної луганської сім’ї, і про будь-яку з них можна було б написати художню книжку. Мій добрий приятель, як і багато хто в Луганську, застряг на 10 років у тій конторі, що була його першою роботою. Хороша фірма, хороша посада, мінімум стресів. І зрозуміти, чого більше в такому житті було — звички чи вигоди, вже стало складно.
На околиці Донецька, у Куйбишевському районі, міститься відомий місцевим жителям Завод хімічних виробів. Окрім регулярного притягнення до себе «Точок-У» та різних ракет підприємство славиться тим, що поряд із ним — уже легендарний пустир, куди щотижня привозять «вантаж 200».