«З часом наші військові разом із «бійцями дипломатичного фронту» примусять окупантів забиратися геть із нашої землі» — це повідомлення з Twitter Петра Порошенка 27 квітня.
Чому продовження болісних реформ в інтересах звичайних громадян і чим небезпечне гальмування процесу
В ексклюзивному інтерв’ю Тижню голова Фонду державного майна України розповів про оціночну вартість держактивів, виконання плану приватизації, претендентів на Одеський припортовий завод та управління росіян українськими обленерго.
Тиждень дослідив подробиці першого вдалого для колишніх працівників МВС судового провадження, у результаті якого міліціонер поновився на посаді в Нацполіції
Колишні силовики, регіонали та пособники сепаратистів створюють у Києві «пацифістську» мережу
Тиждень поспілкувався з директором Міжнародного центру з повернення активів про співпрацю з Генпрокуратурою України в розслідуванні фінансових злочинів режиму Януковича, запоруку успіху в пошуку вкрадених активів і механізми взаємодії фінансової розвідки на міжнародному рівні.
Історична пам’ять — річ делікатна. Грубе маніпулювання нею небезпечне і для маніпулятора, і для маніпульованого
Чому саме нині настав час створити Пантеон українських героїв і яким він мав би бути
Чому розсекречені архіви СБУ досі не передано Українському інститутові національної пам’яті, на що бракує коштів історикам і хто гальмує процес створення Музею Майдану, в інтерв’ю Тижню розповів директор цього інституту Володимир В’ятрович.
Напередодні роковин Чорнобильської трагедії Тиждень побував у мертвому й живому містах атомників
Чи вдалося владі приборкати «бурштинову лихоманку» на Поліссі
У рік політичних бунтарів американці можуть обрати президентом королеву істеблішменту
Президент Центру політики в Анкарі Юнал Чевікьоз, спікер цьогорічного Київського безпекового форуму, розповів Тижню про погіршення турецько-російських відносин, «ІДІЛ» як новий етап в історії світового тероризму, небезпеку дезінтеграції Сирії для всього Близького Сходу та державне самовизначення курдів.
Економіка у вільному падінні. На президента, найімовірніше, чекає імпічмент. Бразильська демократія переживає найважчий час від кінця диктатури
Міжнародний куратор виставки сучасного мистецтва країн Північної Європи, Балтії та України «Ідентичність. За завісою неоднозначності», яка нині триває в Національному художньому музеї України, Солвіта Кресе розповіла Тижню про арт як потужний рупор кожної країни на міжнародній культурній арені, вплив монументів на публічний простір та громадську думку й декомунізацію.
Не так давно інформаційний простір України сколихнула новина про можливе відновлення пенсійних виплат тим, хто зараз проживає на окупованій території. Із цього меседжа почав свою роботу уряд нового прем’єра, який уже встиг від нього (меседжа) відхреститися. І це цілком звично для будь-якого політичного середовища.
Що мене хвилює по-справжньому, то це не дефіцит улюблених продуктів чи брак поштових скриньок, а перекриття кордону.