До 2014-го слово «війна» без жодних деталізацій викликало в українців чітку асоціацію з Другою світовою: давалися взнаки і радянська пропаганда, і просто усні перекази від старших поколінь.
Недосконале законодавство та непродуманість реформ можуть зруйнувати кількарічну роботу слідчих, прокурорів і суддів, які займалися розслідуваннями злочинів часів Революції гідності
Ось уже третє десятиліття українці ніяк не можуть позбутися постколоніального синдрому й уперто шукають ключ до вирішення власних проблем за межами країни.
Хоча волонтерський рух і громадські активісти завоювали довіру більшості українців, однак кількість тих, хто особисто долучається до їхніх ініціатив, залишається невеликою
Чому вразливість до російських загроз — це не тільки зовнішньополітичний чинник, а й симптом глибших внутрішніх проблем в атакованих країнах
Як фобія політизації військової верхівки перешкоджала українським державним проектам
Чому перемоги українців з обмеженими можливостями мають тішити, але не позбавляти розуму
Як волонтерський проект Ukraїner здатний змінити країну
Які слабкі сторони Росії виявили вибори й чим переобрання Путіна корисне для України
Чисті технології змінюють геополітику енергетичних ресурсів у світі, то хто ж переможе, а хто програє в зеленій революції?
У гонитві за дивідендами від Brexit Франкфурт принаджує лондонських банкірів
Венесуельська криптовалюта: порятунок чи пшик?
Тиждень зустрівся з Ахтемом Сеітаблаєвим, щоб поспілкуватися про сучасне українське кіно, зокрема про пропаганду в ньому, про те, що об’єднує нині кримських татар, а також про Кримський дім у Києві, який Ахтем очолює від початку 2017 року.
Донеччанин Максим Потапчук у ніч на 14 березня 2014 року лежав із розбитою головою в міській лікарні № 17, куди потрапив після кривавої бійні, на яку перетворився мирний мітинг у центрі міста. А в його будинку, що родина недавно придбала, уже шукали «укропа» та «зрадника Донбасу».