Новини 09:48

Регіонал запевняє, що Янукович ніби готовий до дострокових виборів Ради і президента

Силовий сценарій в Україні не розглядається, і надзвичайного стану не буде. Про це, посилаючись на слова Віктора Януковича, запевнив представник президента у Верховній Раді регіонал Юрій Мірошниченко, виступаючи в ток-шоу «Свобода слова» на каналі ІСТV.

«Силового сценарію не розглядається. Ми багато говорили на минулому тижні, позаминулому тижні про надзвичайний стан. Не буде надзвичайного стану. Президент сказав (коли прибув на засідання Верховної Ради, де голосували «закон про амністію»- Ред.), що якщо ми, політики, зараз не зможемо домовитись, вийти на спільне рішення і його виконувати, то єдиний демократичний спосіб, як можна розв'язати ситуацію, це зміни до Конституції і дострокові вибори парламенту і президента», - зазначив Мірошниченко.

Мірошниченко підкреслив, що саме такі слова озвучив Янукович під час спілкування з фракцією ПР у Раді.

«Він сказав: і ви підете на вибори дострокові, і я піду на вибори дострокові», - процитував Януковича регіонал.

Як повідомлялось, раніше голова Верховної Ради Володимир Рибак також заявив, що президент може розглянути питання про розпуск парламенту, якщо депутати не зможуть приймати рішення для врегулювання кризи.

Нагадаємо, 29 січня кілька десятків депутатів від Партії регіонів були готові перейти на бік опозиції і проголосувати за закон про амністію всіх затриманих активістів без будь-яких вимог до Майдану. Янукович негайно приїхав до парламенту, і погрожуючи "закатати всіх в асфальт і пересаджати" та розпустити парламент придушив бунт у фракції Партії регіонів.

схожі новини

Новини RedTram

Loading...