Новини 09:13

Луценко: Україна потребує одночасних дострокових виборів президента і Ради

Лідер руху " Третя українська республіка", екс-глава МВС України Юрій Луценко вважає, що в Україні 25 травня потрібно одночасно провести президентські і парламентські вибори. Про це Луценко заявив в ефірі передачі" Свобода слова "на телеканалі ICTV ввечері 18 березня.

"Дострокові вибори президента 25 травня мають бути доповнені достроковими виборами парламенту, який дістався нам від диктаторського режиму. При всій повазі до депутатів, в тому числі й Партії регіонів, які зараз голосують державницьки, я вважаю, що потрібно перезавантажити парламент і отримати, і президента, і Верховну Раду народної довіри", - підкреслив Луценко.

"Ми отримаємо президента, який, очевидно, зі своєю партією вступить у коаліцію, а прем'єр буде однозначно з іншої партії. Ця коаліція візьме на себе відповідальність за країну, і тоді припиняться ці шалені перегони партійних квот", - вважає Луценко.

Як повідомлялось, дострокові вибори президента України відбудуться 25 травня. Виборча кампанія стартувала 25 лютого. Останній термін для подання документів для реєстрації кандидатів у президенти - 4 квітня.

Нагадаємо, наприкінці лютого низка українських журналістів виступили з вимогою проведення дострокових виборів до Верховної Ради.

схожі новини

Новини RedTram

Loading...