Новини 12:48

У Криму чиновники і "самооборона Аксьонова" змусили звільнитися директора української гімназії

Директор єдиної в Сімферополі української школи- гімназії Наталя Руденко сьогодні змушена була звільнитися з посади через тиск «самооброни Аксьонова » і чиновників міської ради. Про це повідомили джерела в адміністрації школи-гімназії.

За їхньою інформацією, вранці перед школою пройшов мітинг кількох десятків людей, які називали себе батьками учнів гімназії та представниками «самооборони».

Пізніше до директора прибули віце-мер Сімферополя Ілля Глазков і керівник управління освіти Сімферопольської міськвиконкому Тетяна Сухіна, які нібито погрожували звільнити директора «за статтею» і наполягли, щоб Руденко написала заяву на звільнення «за згодою сторін».

Раніше «міністр освіти Криму» Наталія Гончарова під час ток-шоу на одному з місцевих телеканалів заявила, що у відомстві існує «внутрішня домовленість» перетворити одну з кращих україномовних шкіл півострова - Сімферопольську українську гімназію - в російськомовну.

На території Криму діє близько 500 російськомовних шкіл, а також 5 україномовних, зокрема єдиний в Сімферополі навчально-виховний комплекс «Українська школа-гімназія».

Як повідомлялось, тим часом у Росії школярі вивчатимуть заслуги Владіміра Путіна в анексії Криму.

схожі новини

Новини RedTram

Loading...