Новини 14:44

Янукович обіцяє 1 вересня подарунок українському народу

Лідеру ПР сподобалися заяви Литвина

Лідер Партії регіонів Віктор ЯНУКОВИЧ упевнений, що наближення президентських виборів, нарешті, примусить усі політичні сили у Верховній Раді вже 1 вересня ухвалити зміни до Державного бюджету стосовно підвищення мінімальної зарплати і прожиткового мінімуму для найбідніших українців.

Як передає кореспондент УНІАН, про це В.ЯНУКОВИЧ заявив сьогодні журналістам, коментуючи мету і завдання фракції Партії регіонів на чергову сесію парламенту, яка розпочнеться 1 вересня.
 
«Ми маємо однозначну принципову позицію: те рішення, яке ми ухвалили, ми знаємо, що це є надія усього українського народу», - висловився В.ЯНУКОВИЧ стосовно важливості підвищення мінімальної зарплати і пенсій.
 
На думку політика, оскільки наближається президентська кампанія, то у політичних опонентів Партії регіонів немає іншого шляху, окрім прийняття позитивного рішення щодо цього.
«Я вже почув, як голова Верховної Ради України Володимир ЛИТВИН сказав про те, що є необхідність ухвалити цей закон – слава Богу, що нас підтримали», - наголосив В.ЯНУКОВИЧ і додав, що ПР не лише закликатиме, а й примушуватиме своїх колег по парламенту ухвалити таке рішення.
 
«Володимир Михайлович – досвідчений політик. Він розуміє, що мати іншу позицію не можна. Він побував у регіонах, почув і побачив настрої людей і, звичайно, зорієнтувався», - висловив своє бачення позиції В.ЛИТВИНА з питань підвищення мінімальної зарплати і прожиткового мінімуму В.ЯНУКОВИЧ.
 
Лідер Партії регіонів також висловив сподівання, що інші політичні сили у Верховній Раді підтримають цей закон, і таким чином вже 1 вересня зроблять подарунок українському народу.
У зв’язку з чим В.ЯНУКОВИЧ повідомив, що Партія регіонів вимагатиме розгляду цього законопроекту першим питанням у перший пленарний робочий день парламенту.