Новини 16:15

Київ і Харків готові безкоштовно розмістити родичів загиблих в авіакатастрофі над Донбасом

Влада Харкова й Києва безкоштовно забезпечать по 300 місць для розміщення сімей жертв катастрофи малайзійського лайнера в Донецькій області. Про це повідомив директор департаменту консульської служби МЗС України Андрій Сибіга.

Сибіга наголосив, що родичі загиблих із країн, з якими в України візовий режим, отримуватимуть візи після прибуття в аеропорт «Бориспіль», також буде відкрито консульський пункт у Харкові.

Крім того, в Харкові буде створено центр сприяння прибулим, в якому працюватимуть психологи. Буде залучено й волонтерів.

За даними авіакомпанії, загинули 154 піддані Нідерландів, 43 малайзійці, зокрема 15 членів екіпажу та двоє дітей, 27 австралійців, 12 індонезійців, зокрема одна дитина, дев’ятеро підданих Великої Британії, четверо громадян Німеччини, четверо бельгійців, троє філіппінців, один канадець. Національність 41 пасажира ще не встановлено.

Як повідомлялося, 17 липня в Донецькій області був збитий пасажирський літак, який йшов з Амстердама в напрямку Куала Лумпура. Жертвами катастрофи, за останніми даними, стали 298 людей.

Тим часом, російські ЗМІ та терористи практично одночасно повідомили про те, що збитий транспортний літак Ан-26 ВПС України.

Також повідомлялося, що бойовики отримали зброю, якою можуть збивати літаки на великій висоті.

Водночас, президент РФ Владімір Путін намагається перекласти провину за збитий пасажирський літак на Україну.

Між тим, ОБСЄ повідомило, що планує направити своїх спостерігачів до місця катастрофи.

За даними прес-центру АТО, територію з уламками збитого літака повністю контролюють терористи "ДНР". Крім того, бойовики перешкоджають проведенню українськими фахівцями розслідування трагедії.

схожі новини

Новини RedTram

Loading...