Новини 09:04

Медичну допомогу мешканцям Попасної надаватиме волонтерський шпиталь

За інформацією голови Луганської ОДА Геннадія Москаля, працівники лікарень "не поспішають повертатися до селища".

До Попасної з Артемівська передислоковано Перший добровольчий мобільний шпиталь ім. М.І.Пирогова, який працюватиме на базі залізничної лікарні. Про це повідомили у прес-службі Луганської ОДА.

Активні бойові дії довкола Попасної наразі припинилися, однак у місті не вистачає лікарів.

«Люди, які виїхали з міста в січні й лютому, рятуючись від обстрілів, починають поступово повертатися додому, а медичну допомогу їм надавати проблематично, оскільки лікарів майже не залишилося», – йдеться у повідомленні.

За інформацією голови Луганської ОДА Геннадія Москаля, через нестачу медичного персоналу, допомогу мешканцям Попасної надаватимуть лікарі-добровольці з інших регіонів.

«На початку року, коли Попасна обстрілювалася бойовиками по кілька разів щодня, тут взагалі виникла критична ситуація, оскільки майже всі медики втекли звідси. Наприклад, головна лікарка центральної райлікарні терміново виїхала на курси підвищення кваліфікації, кинувши пацієнтів напризволяще. Надавати допомогу пораненим внаслідок бойових дій виявилося нікому, тому ми змушені були звернутися за допомогою до медиків-волонтерів з інших регіонів країни. Зараз бойова обстановка набагато спокійніша, частина мешканців уже дома, в місті починають працювати школи й інші комунальні заклади, а медики так і не поспішають повертатися назад і братися до роботи», – розповів Москаль.

Він додав, що лікарі добровольчого мобільного шпиталю ім. М.І.Пирогова з 12 березня вже надають допомогу як військовим у місті, так і цивільному населенню включно з дітьми.

Як повідомлялося, у Попасній відновили астобусне сполучення, хоча бойовики продовжують обстріли

схожі новини

Новини RedTram

Loading...