Новини 14:37

В Україні не поспішають карати корумпованих чиновників – звіт ОЕСD

Організація економічного співробітництва та розвитку стверджує, шо нова українська влада досі не продемонструвала переконливих результатів реформ.

Україна повинна не зволікаючи притягнути до відповідальності корумпованих посадовців. Відповідні висновки викладені у доповіді Організації економічного співробітництва та розвитку ОЕСD, штаб-квартира якої розташована у Парижі.

У документі засудили «масштабну корупцію», яка стала причиною повалення режиму екс-президента України Віктора Януковича, однак  наголосили, що нова адміністрація досі «не в змозі продемонструвати переконливі результати реформ».

На думку експертів ОЕСD, нещодавно прийнята антикорупційна стратегія та реформування кримінального законодавства не були впроваджені через реальні дії.

Організація висловила заклопотаність щодо того, що низка корумпованих чиновників часів режиму Януковича, зокрема ті, чиї активи були заморожені в країнах ОЕСD, не були притягнені до відповідальності. Крім того, у документі заявляють, що корупція є присутньою і в новому уряді.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що директором Антикорупційного бюро призначили Артема Ситника.

 

Новини RedTram

Loading...