Новини 12:20

Головою ДФС став Роман Насіров

Заступниками голови ДФС призначили Костянтина Лікарчука і Сергія Білана.

Кабінет міністрів України на позачерговому засіданні 5 травня призначив Романа Насірова головою Державної фіскальної служби (ДФС). Про це йдеться в повідомленні прес-служби Кабміну.

"Кабінет Міністрів на позачерговому засіданні 5 травня призначив Романа Насірова головою Державної фіскальної служби. Згідно з рішенням уряду, заступниками голови ДФС за рішенням уряду стали Костянтин Лікарчук і Сергій Білан", - йдеться в повідомленні.

Як повідомлялося, на посаду голови Фіскальної служби претендували 12 осіб.

Нагадаємо, у березні уряд прийняв відставку голови Державної фіскальної служби Ігоря Білоуса.

Раніше Яценюк розпорядився розпочати службове розслідування проти керівництва Фіскальної служби і відсторонити його від виконання обов'язків. Прокуратура Києва розпочала кримінальне провадження за фактом можливого отримання службовцями Державної фіскальної інспекції неправомірної вигоди під час розмитнення товарів на кордоні.

У повідомленні уточнюється, що причиною провадження стала сфотографована журналістами переписка депутата від "Економічного розвитку" Віталія Хомутинніка і очільника Одеської області Ігоря Палиці, у якій вони обговорювали суми поборів та видатків на митниці.

Новини RedTram

Loading...