Новини 15:11

ДСНС: Осередків відкритого вогню на нафтобазі під Васильковом немає

Єдиною проблемою залишається відкачування та перевезення нафтопродуктів з території нафтобази БРСМ.

На території нафтобази БРСМ у Київській області немає осередків відкритого вогню. Про це повідомив голова ДСНС Микола Чечоткін, йдеться на сторінці у Facebook Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

«Рятувальники контролюють 100% території нафтобази у Київській області. На території немає осередків відкритого вогню. Наразі здійснюється проливка території та охолодження двох резервуарів ємністю по 900 куб. м. та горизонтальних ємностей об’ємом по 50 куб. м.», – заявив Чечоткін.

За його словами, загрози розповсюдженню вогню немає.

«Постійно здійснюється моніторинг ситуації. Також ведуться роботи щодо підготовки до відкачування нафтопродуктів з ємностей, що вціліли», – зазначив голова служби.

«Єдиною проблемою, що пов’язана із пожежою на нафтобазі є відкачування та перевезення нафтопродуктів з території нафтобази БРСМ. Допоки це завдання не буде виконане, говорити про остаточну ліквідацію пожежі не можна. Тож я звертаюся до Уряду з проханням посприяти у вирішенні цього питання», – зауважив Чечоткін.

Він також запевнив, що причин для хвилювання щодо стану забруднення навколишнього середовища немає. Оскільки Держсанепідемслужба постійно здійснює заміри ґрунту, повітря і всі показники коливаються в межах норми.

Як зазначалося, у МВС повідомили про затримання керівника нафтобази під Києвом.

Як повідомлялося, 11 червня в РНБО повідомили про п'ять жертв пожежі на нафтобазі під Києвом. 12 червня на сайті ДСНС з'явилася інформація про ще одного загиблого.

Нагадаємо, у Київській області на території нафтобази ввечері 8 червня виникла пожежа. МВС відкрило кримінальне провадження за фактом пожежі.

Читайте також: Вогонь у Києві та області: чорнобильські ліси, займання на ринках та "найбільша пожежа з 60-х".

схожі новини