Новини 13:33

Посада голови Луганщини на певний час залишиться вакантною – нардеп

У фракції БПП наразі не обговорювали імена претендентів на посаду нового голови Луганської області.

Після переведення Геннадія Москаля на посаду очільника Закарпаття залишаєься вакантною посада голови Луганської військово-цивільної адміністрації. Про можливих претендентів на це місце у коментарі Тиждень.ua розповів нардеп від «Блоку Петра Порошенка» та представник Донеччини Єгор Фірсов.

«Так сталося, що у Закарпатській області сталася умовна «пожежа» і «бардак» і зараз хорошого менеджера, яким є Москаль, перекидають з кута в кут, від крайнощі до крайнощі, з Луганщини у Закарпаття. Сподіваюся він там наведе порядок з контрабандою, з бездіяльністю правоохоронних органів, з корупцією, боротьбою кланів і так далі. По суті він це зробив у важчому Луганську», – заявив Фірсов.

За його словами, жодного імені можливого очільника Луганщини ще не називали.

«Що стосується Луганщини, то наразі кандидатури не розглядалися та не обговорювалися», – додав він.

На думку Фірсова, посада протягом певного залишатиметься незайнятою.

«Я думаю, що ця посада буде вакантною. Я також думаю, що президенту взагалі буде важко знайти людину на цю посаду, оскільки це має бути політик топ-рівня, щоб справитися з викликами, які там є, а по-друге, бажано, щоб це був місцевий з Донеччини або з Луганщини. Таких принаймні я не знаю», – зазначив Фірсов.

Він додав, що питання кадрів взагалі є одним з найважчих на сьогодні.

«Є «патовість» у питанні кадрів. Взагалі Луганську пощастило з керівником Москалем, на відміну від Донецька, де не справилися з діяльністю Тарута і Кіхтенко, а наразі ми поки не бачимо революції від нового голови області Жебрівського. Я дуже боюся, що на Луганщині ситуація стане схожою на таку. На жаль, Москаля клонувати неможливо», – завершив нардеп.

Як повідомлялося, вранці 15 липня з’явилася інформація про те, що Москалю запропонували очолити Закарпаття. Згодом це підтвердив заступник голови фракції БПП Ігор Кононенко.

Як відомо, з 18 вересня 2014 року Москаль очолював Луганську військово-цивільну обладміністрацію.

У нього вже є досвід роботи на посаді голови Закарпатської ОДА, яку він очолював у 2001-2002 роках. Сам Москаль – уродженець сусідньої з Закарпаттям Чернівецької області.

схожі новини

Новини RedTram

Loading...