Новини 16:39

Конфлікт у Мукачевому нашкодив перспективі безвізового режиму з ЄС – Клімкін

Є багато політиків у сусідніх країнах, які намагаються розкручувати це питання.

Міністр закордонних справ Павло Клімкін визнає, що через події в Мукачевому виникла загроза візовій лібералізації з ЄС. Про це він заявив під час засідання парламентського комітету з європейської інтеграції.

"Так, я можу це визнати... Є багато політиків у сусідніх країнах, які намагаються розкручувати це питання. В першу чергу в Угорщині, але в Словаччині - також. Подивіться ЗМІ в цих країнах і ви побачите", - сказав він, відповідаючи на запитання депутатів.

За його словами, ці дії є свідомими і не зумовлені реальною загрозою.

"Там (в країнах ЄС – ред.), звісно, чимало розумних людей, які розуміють реальність. Але у деяких цих розумних людей – інший порядок денний", - пояснив він.

За словами Клімкіна, високою є загроза, що восени буде також тиск щодо фази імплементації, коли певні сили в ЄС шукатимуть недопрацювання у роботі України.

Як повідомлялося, у Мукачевому сталася вулична стрілянина з пожежею на АЗС. Виник збройний конфлікт між "Правим сектором" та представниками депутата Верховної Ради Михайла Ланьо. Його причиною всі сторони конфлікту називають спроби перерозподілити контрабандні потоки на Закарпатті.

Створено міжвідомчу слідчу групу з працівників прокуратури, УМВС та УСБУ в області, хід розслідування взято на особистий контроль Генеральним прокурором України, операція зі знешкодження злочинців триває.

Згодом стало відомо, що стрілянину в Мукачевому кваліфікували, як теракт.

схожі новини

Новини RedTram

Loading...