Новини 13:58

ЄС не планує збільшити безмитні квоти для України - єврокомісар

Для досягнення позитивного ефекту від ЗВТ, Україні потрібно проводити реформи з дерегуляції та покращення бізнес-клімату.

Євросоюз не збирається найближчим часом переглядати умови режиму вільної торгівлі з Україною, що вступить в силу з 1 січня 2016 року. Про це заявила європейський комісар з питань торгівлі Сесілія Мальмстрьом у інтерв’ю "Європейській правді".

"ЄС вже пішов на збільшення квот для України, натомість ми бачимо інше, деякі квоти не були вибрані. В такій ситуації говорити про перегляд умов поки недоречно", - зауважила комісар.

Разом з тим, вона повідомила, що ЄС планує збільшити консультативну допомогу українському бізнесу, для просування його на європейські ринки.

"Хочу наголосити, що Зона вільної торгівлі з ЄС – це не чарівна паличка. Вона допоможе Україні лише у випадку, якщо будуть проведені реформи з дерегуляції та покращення бізнес-клімату. Але якщо Україна реалізує всі заплановані реформи зараз, режим вільної торгівлі з ЄС дійсно дасть дуже позитивний ефект", - заявила Мальмстрьом.

Нагадаємо, Україна та ЄС підтвердили готовність до започаткування імплементації зони вільної торгівлі з 1 січня 2016 року. Разом з тим, 30 жовтня Росія заявила про введення економічних санкцій проти України

схожі новини

Новини RedTram

Loading...