Новини 11:55

В уряді розповіли, як довго діятимуть торговельні санкції проти РФ

Оприлюднені відповідні постанови з датами.

У Кабінеті міністрів України оприлюднили дві постанови про санкції у відповідь на зупинення Росією угоди про зону вільної торгівлі СНД щодо України з 1 січня 2016 року.

Так, у постанові “Про ставки ввізного мита стосовно товарів, що походять з Російської Федерації” (№1146) йдеться, що з 2 січня до 31 грудня 2016 року застосовуватимуться пільгові ставки ввізного мита, встановлені Митним тарифом України, щодо імпорту товарів, що походять з Російської Федерації. Повідомляється, що документ втратить чинність 31 грудня 2016 року або після припинення порушення Росією Договору про зону вільної торгівлі СНД.

Як зазначається, таке рішення ухвалено з метою захисту національних економічних інтересів та безпеки України, відновлення порушених прав, свобод та законних інтересів громадян України, суспільства та держави, викликаних діями держави-агресора.

Також зазначимо, що іншою постановою (№1147) запроваджується з 10 січня заборона ввезення на митну територію України товарів, що походять з Російської Федерації.

«Ця постанова втрачає чинність 5 серпня 2016 року або після скасування заборони ввезення на митну територію Російської Федерації товарів сільськогосподарського призначення, продукції та сировини, що походять з України», - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, 30 грудня уряд схвалив дві постанови про контрдії на незаконні дії Російської Федерації. Перша постанова - про заборону ввезення на митну територію України товарів, що походять із РФ. І друга постанова - про ставки ввізного мита стосовно товарів, що походять із РФ.

схожі новини

Новини RedTram

Loading...