Новини 16:46

Порошенко після зустрічі з Лагард висловив упевненість у позитивному результаті переговорів із МВФ

"З моєї точки зору, амбітна програма реформ допоможе Україні в 2016 році, і я вдячний Крістін Лагард за це", - заявив президент.

Президент України Петро Порошенко впевнений у позитивному результаті переговорів із Міжнародним валютним фондом щодо надання Україні чергового траншу. Про це він заявив після переговорів із директором-розпорядником МВФ Крістін Лагард.

"Ми зараз перебуваємо на стадії обговорення майбутнього меморандуму з МВФ, ми досягаємо угоди. З моєї точки зору, амбітна програма реформ допоможе Україні в 2016 році, і я вдячний Крістін Лагард за це", - заявив Порошенко.

Він також відзначив, що допомога МВФ допоможе Україні стабілізувати фінансово-банкову систему та здійснити реструктуризацію суверенного боргу.

"Наприкінці року ми продемонстрували амбітний бюджет, який був прийнятий, реформу податкового законодавства, інші форми реформування економіки, це було дуже ефективно", - сказав Порошенко.

Як повідомлялося, 21 січня в Давосі відбулися переговори Порошенка з Лагард.

Після закінчення зустрічі Лагард заявила журналістам, що позитивно оцінює перспективу надання Україні чергового траншу від МВФ.

Новини RedTram

Loading...