Новини 20:25

Порошенко анонсував отримання $1,7 млрд від МВФ

Про це президент домовився з директором-розпорядником МВФ Крістін Лагард.

Президент України Петро Порошенко повідомив, що в ході візиту в Давос погодив із директором-розпорядником Міжнародного валютного фонду Крістін Лагард моменти, що стосуються надання Україні чергового траншу кредиту.

"Я насправді пишаюся тією оцінкою, яку Лагард нам дала. Вона сказала, що Україна здивувала світ", - сказав Порошенко в інтерв'ю українським телеканалам.

За словами президента, в рамках співпраці з МВФ Україна очікує транш у розмірі $ 1,7 млрд уже найближчим часом.

"У нас в золотовалютні резерви України найближчим часом надійде 1,7 млрд доларів. І це не все", - сказав глава держави.

Він нагадав про зустріч з президентом Швейцарії, в ході якої була досягнута домовленість про надання Україні $200 млн кредиту, який теж піде на поповнення золотовалютних резервів.

"А це і курс, і стабільність фінансової системи, грошової одиниці", - зазначив Порошенко.

Президент також повідомив, що сам просив прибрати з пенсійної реформи норму про підвищення пенсійного віку.

"Можу підкреслити, що я попросив, щоб у нас у пенсійній реформі ми прибрали вимогу з приводу підвищення пенсійного віку, і, враховуючи ту складну соціальну ситуацію, в якій опинилася Україна, ми знайшли ці компроміси, нам пішли назустріч", - сказав Порошенко.

Як повідомлялося, 21 січня відбулася зустріч Петра Порошенка із директором-розпорядником МВФ Крістіною Лагард, під час якої обговорювалися обговорення майбутнього меморандуму з МВФ.

Петро Порошенко заявив, що переговори були успішними, вдалося досягнути компромісу у питаннях дефіциту бюджету, макропоказників тощо. За його словами, черговий транш МВФ може бути виділений у лютому, при цьому без нового візиту місії МВФ.

схожі новини

Новини RedTram

Loading...