Новини 12:21

Абромавичус проігнорував засідання антикорупційного комітету Ради

За словами голови комітету Єгора Соболєва, Абромавичус не вірить у ймовірність притягнення корупціонерів до відповідальності.

Запрошений на засідання комітету Верховної Ради з питань запобігання та протидії корупції міністр економічного розвитку та торгівлі Айварас Абромавичус не прийшов на нього. Про це повідомив голова комітету Єгор Соболєв, передали «Українські новини».

«Ми запросили його (Абромавичуса – Ред.) офіційним листом, я відправив йому кілька смс... Він відповів, що він не бачив жодного випадку притягнення до відповідальності в Україні корупціонера, тому він у це не вірить. Це його право», – сказав він .

У четвер комітет хотів заслухати Абромавичуса, який раніше подав у відставку з інформацією про корупцію на державних підприємствах і посадових осіб, які її покривають.

Також повідомляється, що міністр юстиції Павло Петренко теж не прийшов на засідання комітету.

Нагадаємо, 8 лютого у Антикорупційному бюро очільник Міністерства економічного розвитку і торгівлі України Айварас Абромавичус давав свідчення щодо здійснення тиску при призначеннях у міністерстві з боку деяких депутатів. Допит тривав більше двох годин. 10 лютого відбувся новий допит, на який міністр приніс додаткові матеріали.

схожі новини

Новини RedTram

Loading...