Новини 21:59

У Пентагоні спрогнозували тривалість війни на Донбасі

За словами посадовця Міноборони США, втручання Путіна в сирійський конфлікт не вплинуло на відправку великої кількості військової техніки на схід України.

У Міністерстві оборони США (Пентагон) припускають, що Російська Федерація здатна ще два роки підтримувати бойові дії на Донбасі, передає Foreign Policy з посиланням на чиновника в Пентагоні.

За даними Пентагону, на Донбасі перебувають до чотирьох тисяч російських військових, які беруть участь у боях і консультують місцевих бойовиків. Причому втручання президента РФ Владіміра Путіна в сирійський конфлікт не вплинуло на відправку великої кількості військової техніки на схід України, зокрема ракетних установок, артилерії, безпілотників та іншого обладнання.

"Я думаю, що вони можуть підтримувати його (військовий конфлікт - ред.) протягом значного періоду часу. Ми вважаємо, що вони могли б легко підтримувати його протягом 24 місяців, навіть якщо ціни на нафту залишаться низькими, а російська економіка продовжить залишатися в стагнації", - зазначив чиновник Міноборони США.

Нагадаємо, раніше американська сторона висловила серйозну стурбованість у зв'язку з посиленням насильства на Донбасі до найвищого рівня після досягнутого у вересні минулого року перемир'я.

 
 
G
M
T
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Text-to-speech function is limited to 100 characters
 

схожі новини

Новини RedTram

Loading...