Новини 07:39

Кораблі-розвідники РФ шпигували у районі проведення "Сі Бриз-2016"

У повітря було відразу ж піднято вертоліт української морської авіації, який ідентифікував цілі, після чого російські кораблі покинули район навчань.

Уранці у вівторок, 26 липня, берегові засоби спостереження Військово-морських Сил Збройних Сил України виявили недалеко від територіальних вод України два кораблі російського Чорноморського флоту – сторожовий корабель "Питливий" та середній розвідувальний корабель "Екватор". Про це повідомили у штабі командування українських ВМС.

Зазначається, що у повітря було відразу ж піднято вертоліт морської авіації, який також ідентифікував цілі. Незабаром російські кораблі покинули район.

Повідомляється, що "Питливий" і "Екватор" наблизилися до ділянки морського кордону України з метою ведення спостереження за морськими компонентами україно-американських навчань "Сі Бриз 2016". Судна РФ пересувалися за кораблями учасниками маневрів.

Нагадаємо, 23 липня в Одеський порт зайшли два кораблі Військово-морських Сил США - есмінець USS Ross (DDG71) і великий десантний корабель USS Whidbey Island (LSD-41). 24 липня в Одесі відбулася офіційна церемонія відкриття активної фази українсько-американських навчань "Сі Бриз-2016".

Новини RedTram

Loading...